Blog > Komentarze do wpisu
Hejter poświęcony. Nie ma dymu bez ognia

 

 

 

Amerykańscy skauci po wieloletniej walce ustąpili. I zdecydowali się uznać, że nie ma powodów, by wychowawcami i instruktorami w skautingu nie byli homoseksualiści.

Najkrótszy komentarz do tej decyzji brzmi: jeśli skauting ma tyle kasy, by płacić odszkodowania ofiarom homoseksualnych molestujących – to tęcza na drogę, tylko dzieci żal. A jako rodzic dodaje: taka decyzja nie tylko oznacza zerwanie z zasadami skautingu, ale również oznacza, że normalny rodzic nie wysyła dzieci do takiej organizacji. Powodem nie jest zaś ani homofobia, ani niechęć do osób homoseksualnych, ale zwyczajna troska o swoich synów. Nikt przy zdrowych zmysłach nie kwestionuje przecież, że zawody bliskiego kontaktu z dziećmi mogą przyciągać pedofilów (…). Nie ma też najmniejszych wątpliwości, że odsetek pedofilów wśród homoseksualistów jest o wiele wyższy niż wśród heteroseksualistów. 

(…) Statystycznie homoseksualizm wśród pedofilów jest dziesięciokrotnie częstszy niż wśród heteroseksualistów. (…) Dane statystyczne pozwalają jasno postawić tezę, że homoseksualizm jest istotnym czynnikiem ryzyka. I już choćby dlatego warto przed takim znacząco wyższym  ryzykiem chłopców chronić.

(…) Wszystkie te przykłady jasno pokazują, że kwestią zwyczajnego zdrowego rozsądku i zabezpieczenia naszych dzieci jest uniemożliwienie osobom homoseksualnym pracy jako instruktorzy w związkach skautowych czy harcerstwie. I nie jest to kwestia dyskryminacji, ale bezpieczeństwa dzieci, które trzeba chronić. Ich bezpieczeństwo jest zaś o niebo ważniejsze niż dobre samopoczucie homoseksualistów.

http://www.fronda.pl/a/czy-homoseksualista-powinien-byc-wychowawca-nieletnich,54738.html

Pana Terlikowskiego albo nie stysfakcjonuje obecny poziom nietolerancji w stosunku do mniejszości seksualnych albo zajzwyczajniej nie mu kasy, a takie artykuły podnoszą poziom „klikalności”, a więc też wpływy z reklam. Bo są firmy, które lubią reklamować swoje produkty na stronach hejterskich („odzież chrześcijańska polskiej produkcji”). Frustratów ci u nad dostatek. Z nich Fronda żyje.  

Artykuł nosi też drugi tytuł: „Amerykański skauting rajem dla pedofilów”. Za podobną tezę dotycząca np. kościoła katolickiego można mieć w Polsce zarzuty prokuratorskie, i to z kilku paragrafów. Jeszcze w tej kadencji sejm ma zająć się ustawą przeciw mowie nienawiści, która penalizowałaby hejterstwo m.in. w stosunku do mniejszości seksualnych, w takim samym stopniu jak ze względu na pochodzenie i wyznanie. Terlikowski jest zagorzałym przeciwnikiem zmian w prawie. Wiadomo. Bo z czego będzie żył. 

 

piątek, 31 lipca 2015, gkur

Polecane wpisy

zBLOGowani.pl