Blog > Komentarze do wpisu

 

 

 

Gazeta Wyborcza publikuje sprawozdania finansowe partii politycznych, z których wynika, że PiS, miesiąc w miesiąc, przekazuje ze swojej subwencji kwotę ok. 37 tysięcy PLN na media ojca Rydzyka (http://wyborcza.pl/7,75398,21592323,na-co-pis-wydaje-miliony-ochrona-kaczynskiego-kongresy-i-wplaty.html). Ktoś kto śledzi audycje TV Trwam lub Radio Maryja wie, że ojciec Rydzyk zapewnia za to przekaz zgodny w 100% z linią partii, szkalując opozycję i praktycznie nie dopuszczając przedstawicieli opozycji do głosu w swoich programach publicystycznych.

 

Ministerstwo Środowiska zainwestowało 6 milionów PLN w „portal o puszczy”, który ma przygotować fundacja związana z Tomaszem Sakiewiczem. Proszę mi nie mówić, że to nie jest korupcja. https://oko.press/6-milionow-zlotych/

 

W Tygodniku Solidarność wiceminister resortu kultury omawia konieczność przeprowadzenia „dekoncentracji mediów” http://www.tysol.pl/a6549--Nasz-Wywiad-Wiceminister-kultury-Pawel-Lewandowski-Przyspieszylismy-prace-nad-dekoncentracja-mediow - poprzez odebranie prawa do drukowania wybranym tytułom -  oraz dekomunizacji (!) prawa prasowego.

 

Tymczasem Tępy Kołtun na Targach w Hanowerze zachęca Niemców do „rozmów o wolności słowa”.

https://twitter.com/tvp_info/status/856197467020427264niedziela, 23 kwietnia 2017, gkur

Polecane wpisy

zBLOGowani.pl