RSS
czwartek, 17 kwietnia 2014
wtorek, 15 kwietnia 2014

 

Przyjemne strony podróży służbowych (Prastare Ziemie Piastowskie)


czwartek, 10 kwietnia 2014
Pomnik smoleński

 

Beneficjentom smoleńskim - Naród


środa, 09 kwietnia 2014
Myśl niezależna

 

"Sprzedaż elektroniczna pomaga ominąć cenzurę oraz jest tańszym sposobem nabywania naszych gazet"Nie zauważyliśmy, że powróciła oficjalna cenzura, czyli zjawisko nadzoru władz państwa nad informacjami. Szukałem w necie: Główny Urząd Kontroli Publikacji i Widowisk został zlikwidowany w 1990 roku. Byłem przekonany, że żyję w kraju, w którym obowiązuje wolność słowa. Jak widać, myliłem się. Redaktora Sakiewicza poproszę tylko o podanie nazwy tego nowego urzędu cenzorskiego.

wtorek, 08 kwietnia 2014
No limits

 

 

Poseł Pawłowicz komentuje:

http://www.fronda.pl/a/prof-pawlowicz-dla-frondapl-rownie-dobrze-ktos-moze-sie-oglosic-wyznawca-placka-drozdzowego,36210.html

Dlaczego nie?

Z jednej strony naciski, żeby przysięgi urzędnicze kończyły się słowami "tak mi dopomóż Bóg" (oczywiście to mieści się w ramach wolności wyznania), a z drugiej limitowanie możliwości zrzeszania się wyznawców innych religii. To jest taliban po polsku.

Jak sąd miałby oceniać, że czyjaś wiara jest szczera i nie jest to wygłup? Może badając wiernych na wariografie? W pierwszej kolejności ustawmy takie urządzenia przed wejściem do kościołów.niedziela, 06 kwietnia 2014
Z dziejów głupoty w Polsce. Siła Polskiego Oręża

 

 

Gdy będziemy mieli siły zbrojne na odpowiednim poziomie, będziemy mogli czuć się bezpiecznie i będzie to podnosiło naszą pozycję i prestiż na arenie międzynarodowej w każdej dziedzinie - mówił Jarosław Kaczyński na spotkaniu wyborczym w Braniewie. - Musi być tego wojska więcej. Nie mówię, że tak dużo jak kiedyś. Ale musi być wystarczająco dobrze uzbrojone, żeby napad na Polskę oznaczał prawdziwą wojnę, a nie jakieś tam interwencje, nie jakiś incydent - mówił Kaczyński i dodał, że jego ugrupowanie nie sprzeciwia się stacjonowaniu w naszym kraju wojsk innych państw. - Powinni być to Amerykanie, bo tylko takich wojsk się boi Rosja - podkreślił.

http://www.tvn24.pl/kaczynski-chce-wiecej-wojska-bo-rosja-moze-nas-zaatakowac,415624,s.html

 

 

 

sobota, 05 kwietnia 2014
Polska Solidarna z Rydzykiem. Nasz krajowy Kliczko

 

Stuprocentowy katolik: Rydzyk, honor, ojczyzna

 

„Kariera sportowca nie trwa wiecznie, zbliżam się do jej końca. Czas przeskoczyć ze sportu do walki politycznej” – powiedział Tomasz Adamek w Radiu Maryja. „Bóg, honor, ojczyzna, czas zacząć walkę”. (…) Od jakiegoś czasu mam kontakt ze Zbyszkiem Ziobro. Miałem wcześniej propozycje, ale teraz poczułem, że przyszedł ten czas” – dodał Adamek. Zapewnił, że jest „stuprocentowym katolikiem”, będzie więc „bronił praw człowieka, życia nienarodzonych dzieci”. Jego doradcą ma być sam o. Tadeusz Rydzyk, z którym Adamek od lat jest w bliskich kontaktach.

http://www.radiomaryja.pl/informacje/bokser-tomasz-adamek-kandydatem-do-parlamentu-europejskiego/

Nasz krajowy Kliczko. Niestety bez doktoratu.

czwartek, 03 kwietnia 2014
Tagi
zBLOGowani.pl