RSS
piątek, 31 października 2014

 

 

 

wtorek, 21 października 2014
poniedziałek, 13 października 2014
Ziemkiewiczowszczyzna, czyli myśli nowoczesnego endeka

 

 

Dziś przyznają literackiego Nobla. Z góry uprzedzam, że nie przyjmę! Ta nagroda zeszła na psy.” R. A. Ziemkiewicz (l. 50, chodzi często w dresie z napisem real heroes – prawdziwi bohaterowie).

Dominikanin z Gdańska (nie mylić z arcybiskupem z Dominikany) wykorzystał seksualnie dziewczynę, gdy ta była pijana i nieprzytomna. Stanie za to przed sądem, bo poszkodowana zgłosiła fakt prokuraturze. Publicysta Rafał A. Ziemkiewicz podzielił się na Twitterze refleksją na ten temat. Stwierdził: „No cóż, kto nigdy nie wykorzystał nietrzeźwej niech rzuci pierwszy kamień... Ale jak zakonnik to kara konieczna”. (22.09.2014.) 

Publicyście Ziemkiewiczowi za te wynurzenia dostało się i od internautów, i od redaktorów niektórych mediów, w tym także tych „katolickich”, które łopatologicznie, niczym sztubakowi ze szkoły specjalnej wyjaśniają, że zwyczajnie nie fair jest zaciąganie do łóżka nieprzytomnej i nieznajomej lub nie-całkiem-znajomej kobiety. Zwłaszcza słowa takie - mniejsza o to, czy są satyrą, czy nie - nie pasują do czołowego prawicowego publicysty, nawet gdy mieni się najnowocześniejszym endekiem (w kraju i za granicą). Prawdziwi bohaterowie przed seksem nie poją swoich zdobyczy wódką.

Jak komentuje to zainteresowany na Twitterze (a tematem jest bardzo zainteresowany, bo wydał na ten temat kilkanaście oświadczeń, wyskrobał kilka sążnistych felietonów, oponentów obrzygał, oponentki zwyzywał od siks i szmat; słowo „przepraszam” nie pada ani razu)? Między innymi tak: „Szczujni dziennikarze z GW, TVN i innych organów agit-propu mogą to odnotować sukces - ich praca nie mija bez śladu”. (Wątek można śledzić na https://twitter.com/R_A_Ziemkiewicz)

Przy okazji wychodzi na to, że również Fronda.pl jest agit-propem.

Na zakończenie jedna z ostatnich myśli „nowoczesnego endeka” (mam nadzieję, że nie a propos): W sumie to to całe równouprawnienie zmieniło tyle, że kiedyś się człowiek musiał użerać ze skurwysynami, a dziś dodatkowo jeszcze z kurwami.

Szczęść Boże!


niedziela, 12 października 2014
sobota, 11 października 2014
piątek, 10 października 2014
Ziemkiewiczowszczyzna, czyli polactwo

 

czwartek, 09 października 2014
środa, 08 października 2014

 

 

wtorek, 07 października 2014
... lub czasopisma

 

 
1 , 2
Tagi
zBLOGowani.pl