RSS
poniedziałek, 10 lipca 2017
niedziela, 09 lipca 2017
Obrazek na niedzielę

 

 

Pomysł nie całkiem mój. Na ekranie TV mignął mi odręcznie wykonany banner jednego z obrońców Puszczy Białowieskiej. 

 

sobota, 08 lipca 2017
wtorek, 04 lipca 2017
Obrazek na wtorek

 

poniedziałek, 03 lipca 2017
Obrazek na poniedziałek

 

Obrazek na niedzielę

 

piątek, 23 czerwca 2017
Rada Mediów Narodowych im. Josepha Goebbelsa

 

 

 

 

Czym dla polityki jest Krystyna Pawłowicz, tym dla mediów jest Wojciech Cejrowski. Jeśli poziom kultury gdzieś sięga dna, to posłanka i publicysta - podróżnik stukają w to dno od spodu. Za jakiś czas okaże się, że nawet dna nie sięgają.

Knajacki język pani poseł można podziwiać na Facebooku, gdzie niemalże codziennie pojawiają się jej posty, umieszczane według reguły, że kolejny musi poziomem chamstwa i nienawiści prześcignąć poprzedni.

https://www.facebook.com/KrystynaPawlowicz/

Swój rekord wczoraj pobił Wojciech Cejrowski, odnosząc się do Donalda Tuska. Nie po raz pierwszy publiczna (ostatnio „Narodowa”) telewizja udostępnia czas antenowy na wylewanie pomyj na opozycję. Dlaczego? Przecież dla normalnego człowieka nie ma w politycznych występach Cejrowskiego nic, co byłoby zabawne czy inteligentne. Dlaczego? Bo media publiczne adresują przekaz propagandowy do fanatyków. Im nie jest potrzebna wiedza, mądrość, kultura, subtelność. Im potrzebny jest komunikat kija baseballowego, najprymitywniejszy hejt, który rozbudzi zwierzęce emocje. Dowiedzieliśmy się, że Tusk kocha Polskę „inaczej”, „od tyłu”.  Ten poziom bawił prowadzącego konwersację Michała Rachonia.

https://twitter.com/tvp_info/status/877967072436772865

http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Wojciech-Cejrowski-w-TVP-Info-Tusk-kocha-Polske-ale-od-tylu

W zasadzie można by było nie pochylać się nad odchodami medialnych wywłok (tak jak nikt nie pochyla się nad cudzym gównem, tylko je omija), gdyby nie świeży komunikat Rady Mediów Narodowych, że dziennikarze Mediów Narodowych, a zwłaszcza publicznej telewizji, są ofiarami agresji.

https://www.tvp.info/32921467/ataki-politykow-na-dziennikarzy-tvp-rada-mediow-narodowych-o-opozycji

Trudno oczekiwać, żeby pijaczka przyssana od dekad do Kaczyńskich, pezetpeerowski aparatczyk czy gnida dziennikarska, która wybiła się na „kłamstwie smoleńskim”, byli uczciwymi urzędnikami na nowym stanowisku, jednak mimo wszystko poziom propagandy szokuje.

P.S. Kurwizja zatrudniła nowe medialne mewki (z żądaniem do publiki, żeby traktowała ich jak „dziennikarzy”), których zadaniem jest bieganie za opozycyjnymi politykami po to, żeby ich podręczyć idiotycznymi pytaniami zaczynającymi się od słów „czy”.  Ktoś, kto zna się na temacie manipulacji wie, co to jest pytanie zamknięte, zwłaszcza takie, na które nie da się jednoznacznie odpowiedzieć „tak” lub „nie”, żeby się nie wyjść na idiotę lub nie być oskarżonym o kłamstwo.

Kurestwo ma krótkie nóżki.

https://twitter.com/tvp_info/status/877965958165532672

czwartek, 22 czerwca 2017
Refleksje z twittera

 

niedziela, 18 czerwca 2017
Wielki Strateg kończy dziś 68 lat

 

 

sobota, 17 czerwca 2017
PAD w Spale na zlocie Klubów Gazety Polskiej

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 99
Tagi
zBLOGowani.pl